Kurs prawa jazdy kategorii B

Oferujemy profesjonalny kurs prawa jazdy w Szczecinie pozwalający na bezpieczne poruszanie się pojazdem samochodowym po drogach w kraju i za granicą oraz przygotowujący do egzaminów teoretycznych i praktycznych, prowadzony przez instruktorów trenerów wykładowców szkolących kierowców zawodowych wszystkich kategorii.

Zajęcia teoretyczne prowadzone są według najnowszego systemu SPS - Systemu Profesjonalnego Szkolenia czyli multimedialnego kursu opracowanego przez specjalistów, który posiadają tylko najlepsze ośrodki nauki jazdy w Szczecinie. Więcej na temat SPS znajdziesz tutaj.

Dodatkowo każdy kursant naszego ośrodka w zależności od wybranej przez siebie opcji cenowej otrzymuje gratis 90-dniowy dostęp do e-learninowego teoretycznego kursu nauki jazdy kategorii B w celu powtórzenia materiału teoretycznego poza ośrodkiem oraz 90 dniowy dostęp do oficjalnej bazy testów egzaminacyjnych WORD Szczecin.

Szkolenie praktyczne odbywa się nowymi samochodami osobowymi  marki  Hyundai i20 i Toyota YARIS- identycznymi, na jakim będzie przeprowadzony egzamin praktyczny w WORD Szczecin. Samochody są nowe na gwarancji, utrzymane w idealnym stanie technicznym w pełni ubezpieczone polisami OC, AC i NNW. Istnieje także możliwość szkoleń kandydatów na kierowców lub kierowców na innych typach pojazdów osobowych.

Komentarze na temat naszych szkoleń dostępne są tutaj.

Prawo jazdy kategorii B uprawnia do kierowania:

  1. pojazdem samochodowym o dopuszczalnej masie całkowitej nie przekraczającej 3,5 t, z wyjątkiem autobusu lub motocykla,
  2. pojazdem, o którym mowa w pkt. 1 z przyczepą lekką,
  3. mikrobusem, jeżeli posiada do 9 miejsc siedzących,
  4. ciągnikiem rolniczym lub pojazdem wolnobieżnym.

Program szkolenia:

Oferowany przez nas kurs prawa jazdy w Szczecinie jest w pełni zgodny z Rozporządzeniem Ministra Transportu, Budownictwa i Gospodarki Morskiej z 4 marca 2016 roku, w sprawie szkolenia osób ubiegających się o uprawnienia do kierowania pojazdami, instruktorów i wykładowców (Dz. U. z 2016 roku poz. 280). Przeprowadzany jest on w posiadanych przez nas nowoczesnych salach wykładowych, wzbogaconych o profesjonalne wyposażenie oraz klimatyzację. Ośrodek posiada również kompletne zaplecze vendingowe i sanitarne.

Lekcje teoretyczne to 30 godzin szkoleniowych, w czym mieszczą się także zawarte w programie zajęcia praktyczne z udzielania pierwszej pomocy osobom poszkodowanym w wypadkach samochodowych, poprzedzone wykładem.

Praktyczna nauka jazdy to min. 30 godzin szkoleniowych, co obejmuje zarówno zajęcia w ruchu miejskim oraz poza terenem zabudowanym, jak i ćwiczenia na placu manewrowym.

Jak mówią regulacje prawne, godzina szkoleniowa w przypadku zajęć teoretycznych trwa 45 min, a praktycznych – 60 min.

Prowadzimy ciągłe zapisy – z dowolnym momencie można dopisać się do grupy, bez szkolenia teoretycznego. W naszej szkole nie musisz długo czekać na zajęcia praktyczne – nauka jazdy na ulicach Szczecina i w jego bliskiej okolicy ma miejsce co drugi dzień bądź nawet codziennie, a nie np. raz na 2 tygodnie.

Cena kursu – obecnie 1950 zł (w tym materiały do nauki oraz dostęp do kompletnej bazy egzaminacyjnej. 

Z opiniami o naszych szkoleniach można zapoznać się tutaj.

ZAPRASZAMY.Nauka jazdy

kat. "B"

Kursy nauki jazdy kategorii "B" na samochodzie Renault Clio III.

czytaj więcej

Szkolenia kierowców

wstępne, okresowe...

Kwalifikacja wstępna, wstępna uzupełniająca, przyspieszona

czytaj więcej

Inne szkolenia

doradztwo

Szkolenia z zakresu obsługi tachografów, ...

czytaj więcej