O nas

Nasz wyspecjalizowany ośrodek nauki jazdy w Szczecinie powstał dzięki mgr inż. Tomaszowi Oliwiakowi, który wcześniej przez długi czas pracował w Inspekcji Transportu Drogowego. Stosujemy nowoczesne technologie i innowacyjne rozwiązania, aby jak najlepiej wyszkolić kierowców lub podnieść posiadane już przez nich kwalifikacje, co pozwoli im z powodzeniem pracować w branży transportowej. Przygotowujemy kompleksowe kursy prawa jazdy, które pozwalają uzyskać m.in. podstawową wiedzę z zakresu danej kategorii, informacje o maksymalnym czasie prowadzenia pojazdu i wymaganych przerwach regeneracyjnych. Pokazujemy, jak należy obchodzić się zarówno z cyfrowym, jak i analogowym sprzętem rejestrującym, przez co kwalifikacja wstępna nie sprawi Ci większej trudności. Dzięki naszym szkoleniom, możesz uzyskać dokumenty potrzebne, aby otrzymać uprawnienia do transportu niebezpiecznych surowców, w tym także do napełniania TDT. Jest to więc o wiele więcej niż sama nauka pod egzamin.

Twórca naszego ośrodka dysponuje wszystkimi kategoriami prawa jazdy, a także tytułem naukowym inżyniera mechanika samochodów. Na co dzień wykonuje zawód kierowcy zawodowego, dzięki czemu nieustannie ma styczność ze specyfiką tej pracy. Wcześniej pełnił funkcje kierownicze przy zarządzaniu transportem, co również pozwoliło mu uzyskać cenne doświadczenie. Tak szeroka wiedza umożliwia mu też prowadzenie zajęć nauki jazdy niezależnie od kategorii. Poza nim, w naszym ośrodku pracują także inni instruktorzy wykładowcy o rozległej wiedzy oraz wieloletnim doświadczeniu w swojej dziedzinie. Mogą oni przeprowadzić efektywne szkolenie okresowe, przygotować kursantów do kwalifikacji wstępnej, rozpocząć kurs prawa jazdy od podstaw i nie tylko.

Zatrudniamy jedynie kadrę, która dysponuje długą praktyką w prowadzeniu i serwisowaniu aut oraz świetnym wykształceniem z zakresu transportu, logistyki oraz użytkowania samochodów. Co więcej, nasi instruktorzy mają doświadczenie w przewożeniu różnego rodzaju towarów oraz odpowiednim ich umocowywaniu, a poza pracą w naszym ośrodku, pełnią również funkcje w transporcie lądowym lub przy rozliczaniu kierowców z ich pracy. Posiadają rzetelne i aktualne informacje o kontroli w ruchu drogowym. Szkolą przyszłych lub obecnych kierowców już od wielu lat, umożliwiając im pracę w tym niełatwym zawodzie.

Wiedzę z zakresu szeroko pojętego prawa jazdy zdobywaliśmy przez kilkadziesiąt lat i teraz chcemy się nią podzielić z Tobą. Dzięki nam, dowiesz się, jak skonstruowany jest dany pojazd, jak należy go odpowiednio eksploatować, a w razie potrzeby – skutecznie naprawiać. Nauczysz się jak trzeba ładować produkty, aby ich nie uszkodzić, a jednocześnie wykonać to zadanie w możliwie najkrótszym czasie. Zawsze podkreślamy, że wyjątkowo istotne jest dokładne przestrzeganie bieżących przepisów, co pozwala unikać kar nakładanych przez instytucje kontrolne. Jeśli masz pytania, które wydają się niewygodne dla ustawodawcy, zawsze możesz je nam zadać i otrzymać taką odpowiedź, która będzie najkorzystniejsza dla przewoźnika oraz kierowcy.

Dowiesz się wszystkiego na temat czasu pracy, a także poznasz tajniki obsługi urządzeń rejestrujących, takich jak np. tachografy. Powiemy Ci, w jakim momencie należy włączyć tego rodzaju sprzęt, a w jakim niekoniecznie. Wyjaśnimy, z jaką częstotliwością powinno się stosować wykresówki. Nasze szkolenie okresowe pozwoli nie tylko zdobyć potrzebny do dalszej pracy dokument, ale także realnie podnieść swoje kwalifikacje w transporcie.

Jeśli chcesz zapisać się na dowolny, oferowany przez nas kurs prawa jazdy w Szczecinie lub może masz jakieś pytania, dzwoń pod numer: 503 515 115.

Nauka jazdy

kat. "B"

Kursy nauki jazdy kategorii "B" na samochodzie Renault Clio III.

czytaj więcej

Szkolenia kierowców

wstępne, okresowe...

Kwalifikacja wstępna, wstępna uzupełniająca, przyspieszona

czytaj więcej

Inne szkolenia

doradztwo

Szkolenia z zakresu obsługi tachografów, ...

czytaj więcej