NAUKA JAZDY

NAUKA JAZDY

Skuteczna, a zarazem bezstresowa nauka jazdy w Szczecinie to już od lat specjalność firmy Oliwiak.

Aby mogli się Państwo jak najlepiej przygotować do egzaminu, kurs prowadzimy w identycznych autach jakie stosuje WORD Szczecin. Co więcej, wykorzystujemy nowoczesne technologie i umożliwiamy naukę z cyfrowych oraz analogowych materiałów.

Uczymy bezpiecznego poruszania się po drodze oraz przygotowujemy do egzaminu na następujące kategorie:

Kategoria A

Nasz kompleksowy kurs prawa jazdy w Szczecinie umożliwia zdobycie wiedzy, umiejętności oraz uprawnień, jeśli chodzi o prowadzenie motocykli. Prawo jazdy kategorii A umożliwia kierowanie tego typu pojazdami bez ograniczeń pojemności oraz mocy silnika. Dla fanów motoryzacji jest to zatem świetna opcja, o której warto dowiedzieć się więcej.

Kategoria A1

Jako iż zdajemy sobie sprawę z potrzeb i oczekiwań młodszych klientów, jeśli chodzi o prowadzenie pojazdów, w naszej ofercie prezentujemy również kurs prawa jazdy w Szczecinie na pojazdy kategorii A1, gwarantując zniżki dla uczniów oraz studentów. Do tego kursu może przystąpić każda osoba, która ukończyła 15 lat i 9 miesięcy, posiada zgodę rodziców, a także orzeczenie lekarskie.

Kategoria A2

Aby nauka jazdy w Szczecinie była efektywna i interesująca wykorzystujemy w tym celu dodatkowe, interaktywne materiały szkoleniowe i technologię Bluetooth, zachowując sprawną komunikację pomiędzy kursantem a instruktorem podczas realizacji zajęć praktycznych. Co istotne, przed rozpoczęciem kursu kat. A2, należy uzyskać prawo jazdy kategorii AM, A1 lub B.

Kategoria B

Samochody, które wykorzystujemy na co dzień w pracy z naszymi kursantami to te same modele pojazdów, jakimi przeprowadzane są egzaminy praktyczne w WORD. Tym samym nauka jazdy w Szczecinie jest naprawdę efektywna, a zdobycie umiejętności poprzez kurs prawa jazdy kategorii B, okazuje się bardzo proste i nie sprawia mieszkańcom Szczecina żadnego problemu.

Kategoria C

Dopasowany harmonogram i dodatkowe materiały szkoleniowe to zaledwie cześć plusów naszej oferty, z której opłaca się skorzystać, decydując się na kurs prawa jazdy kat. C lub wybierając szkolenie okresowe, realizowane w Szczecinie z pomocą naszych doświadczonych instruktorów. W ten sposób zyskuje się uprawnienia do poruszania się pojazdem ciężarowym nie tylko w kraju, ale także za granicą.

Kategoria CE

Kategoria C+E jest jedną z kategorii prawa jazdy, która uprawnia do prowadzenia zestawów pojazdów, składających się z pojazdu ciężarowego z kategorią C i przyczepy lub naczepy o łącznej masie przekraczającej 750 kg. Uprawnienia, jakie można uzyskać po tym kursie, są istotne dla kierowców zawodowych, którzy zajmują się transportem ciężarowym, zwłaszcza w przypadku przewozu większych ładunków.

Kategoria D

Kurs prawa jazdy kategorii D od firmy Oliwiak ze Szczecina umożliwia prowadzenie autobusów i pojazdów o dużej pojemności, (więcej niż 9 osób, łącznie z kierowcą). Nasi instruktorzy zapewniają Państwu kompleksowe szkolenie okresowe teoretyczne i praktyczne, ucząc przepisów drogowych, technik prowadzenia tego typu pojazdów oraz zapewniania bezpieczeństwa pasażerom.

Kategoria DE

Kurs prawa jazdy kat. D+E to najlepsza opcja na zdobycie kwalifikacji do prowadzenia pojazdów ciężarowych przez kierowców ze Szczecina i nie tylko. Szkolenie realizowane przez naszych specjalistów skupia się na teorii i praktyce, zwiększając pewność siebie kursantów za kierownicą i ich większą niezależność, otwierając tym samym nowe możliwości rozwoju dla zawodowych kierowców.

Skuteczna, a zarazem bezstresowa nauka jazdy w Szczecinie to już od lat specjalność firmy Oliwiak.

Aby mogli się Państwo jak najlepiej przygotować do egzaminu, kurs prowadzimy w identycznych autach jakie stosuje WORD Szczecin. Co więcej, wykorzystujemy nowoczesne technologie i umożliwiamy naukę z cyfrowych oraz analogowych materiałów.

Przygotowujemy do egzaminu na następujące kategorie:

kat. B

kat. A

kat. C

kat. A1

kat. A2

kat. D

kat. DE