PRZEWÓZ OSÓB

Skuteczna, a zarazem bezstresowa nauka jazdy w Szczecinie to już od lat specjalność firmy Oliwiak.

W naszym ośrodku kurs jest dopasowany do każdego kierowcy. Używamy systemu e-lerningowego, także uzyskanie uprawnień i szkolenie nie będzie kolidowało z pracą. Dokładny czas odbycia szkolenia jest ustalany pomiedzy kursantem a kierownikiem ośrodka szkolenia. Dodatkowo, nie ma limitu czasowego trwania i ukończenia szkolenia, więc cały system jest elastyczny.

Zapewniamy wysoką jakość szkoleń, aby kurs prawa jazdy realizowany w Szczecinie przebiegał zgodnie z oczekiwaniami kursanta. Nasz zespół instruktorów składa się z doświadczonych profesjonalistów, którzy posiadają nie tylko szeroką wiedzę teoretyczną, ale również praktyczne umiejętności. Są to osoby wyrozumiałe, cierpliwe i przyjazne, co stwarza komfortowe warunki do nauki. W ten sposób po zakończeniu szkolenia nasi klienci mają pewność, że nauczyli się wszystkiego, co niezbędne, aby w przyszłości gwarantować bezpieczeństwo pasażerom oraz pozostałym uczestnikom ruchu drogowego.

Aby jak najlepiej dopasować się do oczekiwań klientów, gwarantujemy rzetelność i profesjonalizm, realizując takie kursy jak:

  • nauka jazdy dla kategorii B w Szczecinie,
  • szkolenia kierowców zawodowych,
  • transport zarobkowy w formie przewozu osób lub rzeczy.