SZKOLENIA KIEROWCÓW ZAWODOWYCH

KOD 95

Skuteczna, a zarazem bezstresowa nauka jazdy w Szczecinie to już od lat specjalność firmy Oliwiak.

W naszym ośrodku kurs  kod 95 jest dopasowany do każdego kierowcy. Używamy systemu e-lerningowego, także uzyskanie uprawnień i szkolenie nie będzie kolidowało z pracą. Dokładny czas odbycia szkolenia jest ustalany pomiędzy kursantem,  a kierownikiem ośrodka szkolenia. Dodatkowo, nie ma limitu czasowego trwania i ukończenia szkolenia, więc cały system jest elastyczny.

W przeciwieństwie do innych ośrodków , ćwiczenia praktyczne są prowadzone tylko przez doświadczonych i czynnych zawodowo instruktorów. 

Nasza oferta

Szkolenie okresowe – kod 95

Firma Oliwiak oferuje Państwu profesjonalne szkolenie okresowe (kod 95) dla kierowców zawodowych w Szczecinie, które zastępuje dawny kurs na przewóz rzeczy i osób. Spełniamy niezbędne wymogi prawne, przypominając kursantom o konieczności odbycia szkolenia co 5 lat w sytuacji kontynuowania kariery jako kierowca, zapewniając kompleksowe wsparcie i elastyczne warunki współpracy. Aby dowiedzieć się więcej o ofercie, zachęcamy do zajrzenia na dedykowaną temu tematowi stronę.

Kwalifikacja wstępna – kod 95

Kursy kwalifikacji wstępnej o kodzie 95, obejmują szeroki zakres tematów, takich jak bezpieczeństwo drogowe, techniki jazdy, przepisy dotyczące czasu pracy, zarządzanie ładunkiem i wiele innych. Nasze szkolenia są dostępne zarówno dla początkujących, którzy chcą rozpocząć karierę w transporcie, jak i dla doświadczonych kierowców, chętnych, aby zaktualizować swoje umiejętności. Po ukończeniu kursu należy przystąpić do testu kwalifikacyjnego, o czym więcej można przeczytać na naszej stronie.

Kwalifikacja wstępna przyspieszona – kod 95

Nauka jazdy z naszymi instruktorami w Szczecinie gwarantuje efektywne przyswajanie wiedzy i profesjonalne przeszkolenie. Zapraszamy zatem na nasze szkolenia związane ze zdobyciem kwalifikacji wstępnej przyśpieszonej o kodzie 95, aby zdobyć lub odświeżyć niezbędną wiedzę oraz umiejętności szybko i skutecznie. Ponadto, oferujemy elastyczne warunki współpracy, dlatego warto się z nami skontaktować i dowiedzieć się więcej.

Kwalifikacja wstępna uzupełniająca – kod 95

Wykwalifikowani instruktorzy firmy Oliwiak to eksperci w dziedzinie transportu, którzy zapewniają kursantom wsparcie na każdym etapie szkolenia, szczególnie podczas przygotowań do kwalifikacji wstępnej uzupełniającej. Na kurs prawa jazdy realizowany przez nasz zespół ze Szczecina składa się przygotowanie teoretyczne, a także dodatkowe materiały szkoleniowe i przykładowe testy egzaminacyjne, aby kursant otrzymał solidne podstawy do pracy jako kierowca.

Kwalifikacja wstępna przyspieszona uzupełniająca

Szkolenie z zakresu kwalifikacji wstępnej przyspieszonej uzupełniającej, można odbyć po uprzednim ukończeniu kursu z zakresu kwalifikacji wstępnej lub wstępnej przyspieszonej dla innej kategorii prawa jazdy. Wówczas z pomocą specjalistów z firmy Oliwiak, klienci uzyskują niezbędne uprawnienia na okres 5 lat, podejmując się po tym czasie szkolenia okresowego. O innych niezbędnych kwestiach w tym zakresie polecamy przeczytać więcej, bezpośrednio na naszej stronie.